Veřejná zakázka: Výstavba devítitřídní MŠ v MČ Brno-Královo Pole, ZŠ a MŠ Staňkova 14, ulice Střední – projektová dokumentace a další služby

Informace o veřejné zakázce

fáze zadávacího řízení Zadáno
Zakázka byla zadána.
DBID: 921
Systémové číslo: P22V00000255
Dle zákona: č. 134/2016 Sb.
Evidenční číslo ve VVZ: Z2022-035962
Datum zahájení: 07.09.2022
Nabídku podat do: 10.10.2022 10:00

Název, druh veřejné zakázky a popis předmětu

 • Název: Výstavba devítitřídní MŠ v MČ Brno-Královo Pole, ZŠ a MŠ Staňkova 14, ulice Střední – projektová dokumentace a další služby
 • Druh veřejné zakázky: Služby

Stručný popis předmětu:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a další služby pro novostavbu devítitřídní mateřské školy při ulici Staňkova, Rybníček a Střední.
Stavba bude obsahovat 9 tříd dimenzovaných dle příslušných norem, dále zázemí pro vedení školy, pedagogický i nepedagogický personál a školní kuchyni s provozním zázemím. Na objekt mateřské školy bude navazovat oplocená zahrada pro venkovní pobyt dětí včetně herních a výukových prvků.
Předmětem plnění je vypracování studie, zpracování průzkumů a posudků nezbytných pro zpracování projektové dokumentace, dokumentace v rozsahu pro vydání souhlasu s odstraněním stavby, dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení, projektová dokumentace pro provádění stavby, projekt interiéru stavby, získání všech povolení, rozhodnutí, souhlasů a stanovisek nezbytných pro podání řádného ohlášení záměru odstranit stavbu a získání souhlasu s odstraněním stavby či povolení k odstranění stavby a pro podání žádosti o vydání společného povolení a získání pravomocného společného povolení. Dále je předmětem plnění poskytování součinnosti při zadávání veřejné zakázky a při výběru dodavatele interiérů stavby a výkon činností autorského dozoru.
Projekt bude koordinován s investičním záměrem výstavby parkovacího domu při ulici Staňkova s názvem "Parkovací dům Staňkova".

Druh zadávacího řízení, předpokládaná hodnota

 • Druh řízení: otevřené řízení
 • Režim veřejné zakázky: nadlimitní
 • Předpokládaná hodnota: neuvedena

Místo plnění

 • Brno-město

Zadavatel

 • Úřední název: Statutární město Brno
 • IČO: 44992785
 • Poštovní adresa:
  Dominikánské náměstí 196/1
  60200 Brno
 • Id profilu zadavatele ve VVZ: Z2020-000739

Adresa kontaktního místa

Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na:
prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK (https://ezak.brno.cz)

Kontakt

Položky předmětu

Zadávací dokumentace

Vysvětlení, doplnění, změny zadávací dokumentace

Veřejné dokumenty

Formuláře

URL odkazy

Plnění smlouvy na základě veřejné zakázky